Výživové hodnoty na 100ml:
| Energetická hodnota: | 1399kj/329kcal |
| Tuky: | ˂0,5 g |
| – z toho nasýtené mastné kyseliny: | ˂0,1 g |
| Sacharidy: | 81 g |
| – z toho cukry: | 80 g |
| Bielkoviny: | ˂0,5 g |
| Soľ: | 0,02 g |
ROUTIN Pyré Jahoda od francúzskeho výrobcu 1883 Routin prináša prirodzený aromatický profil, ktorý zachytáva sviežosť čerstvého ovocia. Vďaka hodvábnej textúre pripomína čerstvo odšťavené jahody a výborne sa spája s alkoholickými aj nealkoholickými receptúrami. Pyré obsahuje 55 % ovocnej zložky pre jedinečnú, autentickú chuť, na ktorú sa môžete spoľahnúť počas celého roka.
Šetrná pasterizácia rešpektuje charakteristické tóny ovocia a zachováva jeho prirodzený výraz. Produkt je inšpirovaný profesionálmi a navrhnutý pre potreby baristov, barmanov aj cukrárov – či už pripravujete signature koktejly, limonády, smoothies, milkshaky, zmrzliny alebo dezerty. Pyré dodá vašim nápojom a kreáciám plnšie telo, hustotu a príjemne „zamatový“ dojem na podnebí.
Výhody a použitie:
Objem: 1000 ml (fľaša)
Zloženie: jahodové pyré a šťava z koncentrátu 55 % (voda, koncentrát z jahodovej šťavy, koncentrát z jahodového pyré), cukor, kyselina: kyselina citrónová, zahusťovadlo: pektín, prírodná aróma, farbivo: antokyány, konzervačná látka: sorbát draselný.
Výživové hodnoty na 100ml:
| Energetická hodnota: | 1399kj/329kcal |
| Tuky: | ˂0,5 g |
| – z toho nasýtené mastné kyseliny: | ˂0,1 g |
| Sacharidy: | 81 g |
| – z toho cukry: | 80 g |
| Bielkoviny: | ˂0,5 g |
| Soľ: | 0,02 g |
| Kategória: | INGREDIENCIE DO NÁPOJOV |
|---|---|
| EAN: | 3217690053149 |
| Certifikát:: | vegánsky, bez umelých farbív, bez umelých aróm, bez GMO, bez laktózy, bez lepku, kosher / halal |
| Objem:: | 1l |
| Typ príchute:: | bobuľové ovocie |
| typ sladidla:: | cukor |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.