ARTONIC BITTER 0,7l 0,0% alk.

31,90 € 26,58 € bez DPH
Skladom (>5 ks)

ARTONIC BITTER 0,7l 0,0%alk.

Botanický nealkoholický  destilát vyrobený v medených destilačných prístrojoch firmy Routin , s objemom alkoholu maximálne do 0,5%

Detailné informácie

Podrobný popis

 

ARTONIC Bitter je vynikajúci nealkoholický aperitív, ktorý ponúka komplexnú a vyváženú chuť s jemnou horkosťou. Tento nápoj je ideálny pre tých, ktorí hľadajú sofistikovanú alternatívu k tradičným bitter aperitívom bez obsahu alkoholu.

Vlastnosti:

  • Nealkoholický: ARTONIC Bitter je perfektný pre tých, ktorí si chcú vychutnať elegantný a chutný aperitív bez alkoholu.
  • Horká chuť: Tento nápoj kombinuje rôzne botanické a bylinné tóny, ktoré vytvárajú hlboký a komplexný chuťový profil s jemnou horkosťou.
  • Prírodné ingrediencie: Vysokokvalitné prírodné suroviny zaručujú autentickú a bohatú chuť, ktorá je typická pre ARTONIC nápoje.

Použitie:

  • Servírovanie: Podávajte vychladené s ľadom v elegantnom pohári. Môžete ozdobiť plátkom pomaranča alebo lístkami mäty pre extra dotyk elegancie.
  • Kokteily: ARTONIC Bitter je skvelý základ pre rôzne nealkoholické koktaily. Skúste ho kombinovať s tonikom, sódovou vodou alebo inými nealkoholickými nápojmi pre originálne a osviežujúce drinky.
  • Kombinácia s pomarančovým sirupom: Pre vytvorenie jedinečného a osviežujúceho koktailu skúste zmiešať ARTONIC Bitter s pomarančovým sirupom. Táto kombinácia pridá nápoju sladkosť a intenzívnu ovocnú arómu, ktorá dokonale dopĺňa horkú chuť ARTONIC Bitter.

Balenie:

  • Kapacita: Dostupné v 750 ml fľaši, čo je ideálne pre osobné aj spoločenské použitie.
  • Ekologické balenie: Fľaša je vyrobená z recyklovateľných materiálov, čo podporuje udržateľnosť a ochranu životného prostredia.

Objednajte si ARTONIC Bitter dnes a objavte dokonalú kombináciu horkej sofistikovanosti a osviežujúcej chuti!

Zloženie:  voda, bylinná a citrusová infúzia, cukor, koncentrát (citrón, jablko, mrkva, ibištek, plod čiernej bazy a čierna ríbezľa), infúzia z koreňa horca, prírodná príchuť pomaranča, prírodná príchuť škorice, konzervant: sorban draselný.  

Skladujte na chladnom mieste mimo dosahu svetla.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: