ROUTIN Pyré Červené bobuľe - Puree Red berries 1l
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ROUTIN Pyré Červené bobule od francouzského výrobce 1883 Routin přináší přirozený aromatický profil, který zachycuje svěžest ovoce a chuťovou plnost směsi červeného bobulového ovoce. Díky hedvábné textuře připomínající čerstvě odšťavené ovoce se pyré výborně propojí s nápoji i pokrmy a dodá jim žádoucí hustotu, hladkost a výraznější ovocný charakter.
Pyré obsahuje 55 % ovocné složky pro jedinečnou a autentickou chuť, na kterou se můžete spolehnout po celý rok. Receptury jsou navržené s důrazem na čistotu a věrnost ovocným tónům – šetrná pasterizace pomáhá zachovat charakteristické nuance čerstvého ovoce. Produkt je 100% vyvinutý a vyrobený ve Francii a inspirovaný potřebami profesionálů v barech a gastronomii.
Použití je mimořádně univerzální: perfektně dotvoří alkoholické i nealkoholické koktejly, limonády, smoothies, milkshaky a další mléčné nápoje. Stejně dobře funguje i v kuchyni – do zmrzlin, dezertů, polev či ovocných vrstev. Optimální formát 1 000 ml s praktickým uzávěrem umožňuje přesné, čisté a pohodlné dávkování.
Zloženie: pyré a šťava z koncentrátu zmesi červeného bobuľového ovocia 55% (voda, rekonštituovaný koncentrát jahodového pyré 31,3%, rekonštituovaný koncentrát černice 8,9%, rekonštituovaný koncentrát jahody 6,0%, rekonštituovaný koncentrát z pyré červenej ríbezle 5,9%, rekonštituovaný koncentrát z pyré maliny 3,3%), cukor, kyselina: kyselina citrónová, zahusťovadlo: pektín, prírodná černicová aróma, prírodná aróma z čiernej ríbezle, prírodná aróma z maliny, potravinárske farbivo: fialový sladký zemiak, konzervačná látka: Sorbát draselný.
Výživové hodnoty na 100ml:
| Energetická hodnota: | 1313kj/309kcal |
| Tuky: | 0,5 g |
| – z toho nasýtené mastné kyseliny: | 0,1 g |
| Sacharidy: | 76 g |
| – z toho cukry: | 74g |
| Bielkoviny: | 0,5 g |
| Soľ: | 0,01 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | INGREDIENCIE DO NÁPOJOV |
|---|---|
| EAN: | 3217690051848 |
| Certifikát:: | vegánsky, bez umelých farbív, bez umelých aróm, bez GMO, bez laktózy, bez lepku, kosher / halal |
| Objem:: | 1l |
| Typ príchute:: | bobuľové ovocie |
| typ sladidla:: | cukor |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
