ARTONIC Tonic Lemon Lewander Water 200ml
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ARTONIC Lemon Lavender Tonic Water 200ml je lahodný tonik v sklenenej fľaši. Vyznačuje osviežujúcou chuťou citróna a jemnou arómou levandule. Tento tonik je vyrábaný z prírodných surovín, ktoré zaručujú vysokú kvalitu a čistotu nápoja. ARTONIC Lemon Lavender Tonic Water je ideálny pre prípravu originálnych koktailov a mixov, ale tiež sa môže konzumovať samostatne ako osviežujúci nápoj. Tento produkt je určený pre tých, ktorí hľadajú nové a zaujímavé chute v tonikoch, a ocenia jemnú arómu levandule a sviežu chuť citróna.
Skladujte pri teplote do 25 °C. Po otvorení obalu, skladujte na suchom a čistom mieste, spotrebujte do 3 mesiacov po otvorení. Chráňte pred priamym slnečným svetlom.
Výživové hodnoty na 200ml:
| Energetická hodnota: | 50 kalórií |
| Tuky: | 0 g |
| Sodík: | 0 mg |
| Sacharidy: | 12 g |
| Cukry: | 12 g |
| · z toho pridané cukry: | 12 g |
| Bielkoviny: | 0 g |
Zloženie: sýtená pramenitá voda, tekutý trstinový cukor*, kyselina citrónová, prírodná toniková aróma (chynín), prírodné citrónové arómy, prírodná limetková aróma, prírodná levanduľová aróma. */zložky pochádzajúce z ekologického poľnohospodárstva.
Výrobca: ROUTIN SAS, Z.l. de L´Erier – 713 rue Denis Papin 73290 La Motte Servolex, Francúzsko
Dodatočné parametre
| Kategória: | FUNKČNÉ NÁPOJE |
|---|---|
| Objem:: | 200ml |
| Typ príchute:: | kvetové a bylinné |
| typ sladidla:: | trstinový cukor |
| Typ nápoja:: | perlivý |
| Typ produktu:: | funkčný nápoj |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
