ARTONIC Tonic Indian Water 500ml
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ARTONIC Indian Tonic Water 500ml je kvalitný tonik v sklenenej fľaši , ktorý sa vyznačuje svojou príjemnou a sviežou chuťou. Tento tonik je vyrábaný z prírodných surovín, ktoré poskytujú charakteristickú arómu a jemnú horkosť. ARTONIC Indian Tonic Water je ideálny pre prípravu koktailov a mixov, ale tiež sa môže konzumovať samostatne ako osviežujúci nápoj. Tento produkt je určený pre tých, ktorí hľadajú kvalitný tonik s príjemnou chuťou a arómou.
Skladujte pri teplote do 25 °C. Po otvorení obalu, skladujte na suchom a čistom mieste, spotrebujte do 3 mesiacov po otvorení. Chráňte pred priamym slnečným svetlom.
Výživové hodnoty na 100ml:
| Energetická hodnota: | 109 kj/26 kcal |
| Tuky: | ˂0,5 g |
| – z toho nasýtené mastné kyseliny: | ˂0,1 g |
| Sacharidy: | 6,6 g |
| – z toho cukry: | 6,6 g |
| Bielkoviny: | ˂0,5 g |
| Soľ: | 0,01 g |
Zloženie: sýtená pramenitá voda, tekutý trstinový cukor*, kyselina citrónová, prírodná toniková aróma (chinín), extrakt z ruže, aróma prírodného horkého pomaranča. */zložky pochádzajúce z ekologického poľnohospodárstva
Výrobca: ROUTIN SAS, Z.l. de L´Erier – 713 rue Denis Papin 73290 La Motte Servolex, Francúzsko
Dodatočné parametre
| Kategória: | FUNKČNÉ NÁPOJE |
|---|---|
| Objem:: | 500ml |
| Typ príchute:: | neutrálne |
| typ sladidla:: | trstinový cukor |
| Typ nápoja:: | perlivý |
| Typ produktu:: | funkčný nápoj |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
