ARTONIC GLOWING SWING 0,7l 0,0%alk.

29,90 € 24,92 € bez DPH
Skladom (>5 ks)

ARTONIC GLOWING SWING 0,7l 0,0%alk.

Botanický nealkoholický  destilát vyrobený v medených destilačných prístrojoch firmy Routin , s objemom alkoholu maximálne do 0,5%

Detailné informácie

Podrobný popis

 

ARTONIC Glowing Swing je nealkoholický nápoj, ktorý ponúka osviežujúcu a iskrivú chuť so zaujímavými ovocnými tónmi. Tento nápoj je ideálny pre tých, ktorí hľadajú elegantnú a lahodnú alternatívu k tradičným alkoholickým nápojom.

Vlastnosti:

  • Nealkoholický: ARTONIC Glowing Swing je perfektný pre tých, ktorí si chcú vychutnať sofistikovaný nápoj bez alkoholu.
  • Ovocná chuť: Tento nápoj kombinuje rôzne ovocné tóny, ktoré vytvárajú osviežujúci a harmonický chuťový profil.
  • Prírodné ingrediencie: Vysokokvalitné prírodné suroviny zaručujú autentickú a bohatú chuť, ktorá je typická pre ARTONIC nápoje.

Použitie:

  • Servírovanie: Podávajte vychladené s ľadom v elegantnom pohári. Pre extra dotyk môžete ozdobiť plátkom citróna alebo vetvičkou mäty.
  • Kokteily: ARTONIC Glowing Swing je skvelý základ pre rôzne nealkoholické koktaily. Skúste ho kombinovať s čerstvým ovocím a bylinkami pre originálne a osviežujúce nápoje.

Balenie:

  • Kapacita: Dostupné v 700 ml fľaši, čo je ideálne pre osobné aj spoločenské použitie.
  • Ekologické balenie: Fľaša je vyrobená z recyklovateľných materiálov, čo podporuje udržateľnosť a ochranu životného prostredia.

Objednajte si ARTONIC Glowing Swing dnes a objavte dokonalú kombináciu osviežujúcej ovocnej chuti a elegancie!

 Zloženie:  voda, destilovaný macerát častí rastlín, plodov a korenín (citrónová šupky, plod timutu), infúzia z medovky lekárskej, citrónový džús,  kyselina citrónová, prírodná mandarínková príchuť ,  prírodná koriandrová príchuť, konzervant: sorban draselný.  

Skladujte na chladnom mieste mimo dosahu svetla.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: