ARTONIC FRESH BLOOM 0,7l 0,0% alk.

29,90 € 24,92 € bez DPH
Skladom (>5 ks)

ARTONIC FRESH BLOOM 0,7l 0,0%alk.

Botanický nealkoholický  destilát vyrobený v medených destilačných prístrojoch firmy Routin , s objemom alkoholu maximálne do 0,5%

Detailné informácie

Podrobný popis

ARTONIC Fresh Bloom je osviežujúci nealkoholický nápoj, ktorý kombinuje jemnú kvetinovú chuť s prirodzenou sviežosťou. Tento nápoj je ideálny pre tých, ktorí hľadajú sofistikovanú alternatívu k tradičným alkoholickým koktailom.

Vlastnosti:

  • Nealkoholický: Perfektná voľba pre všetkých, ktorí chcú vychutnať elegantný a chutný nápoj bez alkoholu.
  • Osviežujúca chuť: Jemné kvetinové tóny sa miešajú s prirodzenou sviežosťou, čo vytvára harmonický a vyvážený chuťový zážitok.
  • Prírodné ingrediencie: ARTONIC Fresh Bloom je vyrobený z vysoko kvalitných prírodných surovín, ktoré zaručujú autentickú a bohatú chuť.

Použitie:

  • Servírovanie: Podávajte vychladené v elegantnom pohári s kockami ľadu. Môžete ozdobiť plátkom citróna alebo lístkami mäty pre extra dotyk elegancie.
  • Kokteily: ARTONIC Fresh Bloom je skvelým základom pre tvorbu rôznych nealkoholických koktailov. Skúste ho kombinovať s čerstvým ovocím a bylinkami pre originálne a osviežujúce nápoje.

Balenie:

  • Kapacita: Dostupné v 700 ml fľaši, ideálne pre osobné aj spoločenské použitie.
  • Ekologické balenie: Fľaša je vyrobená z recyklovateľných materiálov, čo podporuje udržateľnosť a ochranu životného prostredia.

Objednajte si ARTONIC Fresh Bloom dnes a objavte dokonalú kombináciu kvetinovej jemnosti a osviežujúcej sviežosti!

 Zloženie:  voda, destilovaný macerát častí rastlín, plodov a kvetov (plod borievky, mäta, levanduľa), kyselina citrónová, prírodná príchuť uhorky, konzervant: sorban draselný.  

Skladujte na chladnom mieste mimo dosahu svetla.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: