Sušený zázvor plátky 30g

Novinka
Značka: GANSU
2,40 € 2 € bez DPH
Skladom (4 ks)

Sušený zázvor 30g

Balenie: papierové vrecko s okienkom

Detailné informácie

Podrobný popis

Vitajte v našom svete sušeného zázvoru!

Sušený zázvor nie je len skvelou chuťovou prísadou do mnohých jedál a nápojov, ale môže byť tiež vynikajúcim zložením pre osviežujúce ľadové miešané nápoje. Jeho hrejivá a pikantná chuť dodáva nápojom špeciálnu výraznosť a zaujímavosť, čo ich robí ideálnymi pre horúce letné dni alebo špeciálne príležitosti.

Prečo si vybrať sušený zázvor na vaše ľadové miešané nápoje?

 1. Osviežujúca chuťová kombinácia: Sušený zázvor sa skvele kombinuje s ľadovými nápojmi, vytvárajúc osviežujúcu a chutnú chuťovú harmóniu. Jeho pikantná aróma dodáva nápojom špeciálnu štipku exotiky a energie.

 2. Variabilita receptov: Možnosti pre ľadové miešané nápoje so sušeným zázvorom sú takmer neobmedzené. Môžete si vytvoriť zázračné kombinácie s ovocím, bylinkami, džúsmi a dokonca aj alkoholom, aby ste vytvorili nápoje, ktoré budú osviežujúce a zároveň pikantné.

 3. Zdravotné výhody: Okrem svojej vynikajúcej chuti pridáva sušený zázvor aj potenciálne zdravotné výhody do vašich nápojov. Zázvor je známy svojimi protizápalovými a antioxidačnými vlastnosťami, čo ho robí ideálnym doplnkom pre tých, ktorí sa starajú o svoje zdravie.

Nenechajte si ujsť príležitosť vytvoriť si osviežujúce ľadové miešané nápoje so sušeným zázvorom. Skombinujte ho s vašimi obľúbenými ingredienciami a objavte nové dimenzie chuťových zážitkov. Objednajte si naše sušené zázvorové plátky ešte dnes a zažite vynikajúce chuťové dobrodružstvo plné exotiky a zdravia!

 

Recept na ľadový zázvorový čaj:

Ingrediencie:

 • 4 čajové vrecúška z čierneho čaju
 • 1 liter vody
 • 2 polievkové lyžice sušeného zázvoru
 • 1/4 šálky medu (alebo podľa chuti)
 • ľadové kocky
 • Čerstvé citrónové plátky a mäta na ozdobenie (voliteľné)

Postup:

 1. Príprava zázvorového vývaru:

  • V hrnci zohrejte vodu a pridajte sušený zázvor. Nechajte zázvor variť vo vode asi 10 - 15 minút, aby sa uvoľnili jeho arómy a chuť.
 2. Príprava čaju:

  • Po uvoľnení zázvorových aróm odstráňte hrniec z ohňa a vložte do neho čajové vrecúška. Nechajte ich lúhovať vo vode 3 - 5 minút, alebo podľa pokynov na obale čaju, kým sa nevytvorí silný čajový vývar.
 3. Pridanie sladidla:

  • Ak používate med, pridajte ho do teplého zázvorového čaju a miešajte, kým sa úplne nerozpustí. Prípadne môžete pridať med priamo do pohárov pri servírovaní.
 4. Chladenie čaju:

  • Nechajte čaj vychladnúť na izbovú teplotu a potom ho prelejte cez sitko do kanvice alebo veľkej nádoby.
 5. Podávanie:

  • Do každého pohára na čaj pridajte ľadové kocky a nalejte zázvorový čaj. Podľa chuti môžete ozdobiť každý pohár plátkami čerstvého citróna a mätou.
 6. Vychutnávanie:

  • Sladký, osviežujúci a pikantný ľadový zázvorový čaj je teraz pripravený na vychutnanie. Užite si ho v teplých letných dňoch alebo ako osviežujúci nápoj k jedlu.
  • Doplňte zo sirupmi ktoré sa Vám hodia na túto príležitosť.

Tento recept na ľadový zázvorový čaj je jednoduchý a prispôsobiteľný podľa vašich chutí. Môžete experimentovať s množstvom zázvoru a sladidla, aby ste dosiahli presne tú chuť, ktorú máte radi. Dobrú chuť!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: