Uvoľnenie - bylinný čaj 30g

4 € 3,33 € bez DPH
Skladom (>5 ks)

Uvoľnenie - sypaný bylinný čaj, zmes bazových kvetov, pŕhľavy a dúšky materiny. Slovenský produkt permakultúrneho projektu "Dedkova záhrada". Balené v uzatvárateľnom vrecku 30g.

Detailné informácie

Podrobný popis

Uvoľnenie - sypaný bylinný čaj z Dedkovej záhrady. Zmes je zložená z nasledujúcich bylín:

Kvet Čiernej bazy sa používa ako prostriedok na potenie pri chorobách dýchacích ciest, reume, na výplachy ústnej dutiny a inhalácie pri zápale ucha, či na obklady pri kŕčových žilách.

Sušené listy Žihľavy (Pŕhľavy dvojdomej) je plná vitamínov a železa, podporuje rast vlasov, používa sa pri problémoch s močovým mechúrom a na detoxikáciu organizmu.

Materiny dúška (Dúška materina) sa užíva sa vnútorne pri chorobách dýchacích ústrojov, pri poruchách trávenia (nadúvanie, hnačka), pri zápaloch močových ciest a zvonku ako kloktadlo (antiseptikum, zápach z úst) a do kúpeľa pre deti a pre nervovo vyčerpané a lámkou trpiace osoby. Taktiež sa dá použiť na liečenie čierneho kašľu, preháňania a plynatosti.

  • Zloženie: 40% kvetu čiernej bazy, 40% sušené listy Pŕhľavy dvojdomej, 20% Materiny dúšky
  • Krajina pôvodu: Slovensko
  • Skladovanie: Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a slnečným žiarením

Kúpou výrobkov značky "Dedkova záhrada" podporíte tento slovenský permakultúrny projekt.
Bylinky sú šetrne zbierané na Dedkovej záhrade a v jej okolí. Sušené sú vetrom z okolia Hlohovca , kde sa nachádza naša permakultúrna záhrada. Celý proces od pestovania ovocia, zeleniny  a byliniek od pestovania až po sušenie a spracovávanie  je vykonávaný na Slovensku. 

Dodatočné parametre

Kategória: Z Dedkovej záhrady
Balenie: 30g
Druh: bylinný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: