Sangria - maceračná fľaša 750ml

12,90 € 10,75 € bez DPH
Skladom (2 ks)

Sangria - maceračná fľaša s náplňou na domácu prípravu svetoznámeho španielskeho nápoja. Stačí pridať víno podľa vlastnej chuti a pripravená zmes sa postará o všetko ostatné. Skvelý tip na darček.

Detailné informácie

Podrobný popis

Maceračná fľaša s náplňou na domácu prípravu Sangrie. Sangria je tradičný španielsky alkoholický nápoj, ktorý je známy po celom svete. Hodí sa na všetky chvíle a najlepšie si ho vychutnáte počas obeda alebo po večeri. Pôvodný recept sa mieša z ovocia a červeného vína, existujú však aj alternatívne spôsoby prípravy, napríklad z bieleho vína alebo jablkovej šťavy. Skvelý tip na darček.

Objem fľaše a výsledného nápoja je 750ml. Zmes na prípravu likéru 130g. Ovocie je po vylúhovaní vhodné ku konzumácii.

Návod na prípravu: 
  • pribalenú zmes nasypte voľne do maceračnej fľaše a zalejte 750ml kvalitného červeného vína podľa svojej chuti
  • pre prípravu silnejšieho nápoja môžete pridať 30ml brandy
  • dobre zamiešajte / pretrepte, kým sa cukor úplne rozpustí
  • nechajte macerovať v chladničke po dobu najmenej 8 hodín
  • podávajte s ľadom v širokom džbáne, aby sa dostali aj k macerovanému ovociu
Zloženie: mix sušeného ovocia (ananás, papája, mango, melón, šupka z pomela, trstinový cukor, mangová aróma, melónová aróma, konzervant: E223 (metabisiričitan sodný), farbivo: E102 - nevhodné pre deti a tehotné ženy, E133, kyselina citrónová, škoricový cukor (cukor, škoricový prášok 3%), kukuričný škrob, prírodná aróma), sušený pomaranč (pomaranč, trstinový cukor, konzervant: E223 (metabisiričitan sodný), farbivo: E110 - nevhodné pre deti a tehotné ženy, kyselina citrónová), sušené kúsky jabĺk (jablko, konzervant E220 - oxid siričitý), pomarančový cukor (cukor, dextróza, prírodná pomarančová aróma, korenie, extrakt korenia), citrónový cukor (cukor, dextróza, kyselina citrónová, prírodný citrónový olej, kurkuma, zázvor, koreniny, arómy)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: