TREASURE ISLAND sypaný čaj 100g

Drink&Eat

Pirátsky poklad pre labužníkov. Zakopaná truhlica v sebe obsahuje: kúsky zlatého ananásu, kokos biely ako slonovina a kocky papáje pripomínajúcej topás. 

Zloženie: hrozienka (hrozno, slnečnicový olej), kúsky kokosu (12,5%) (kokos, cukor, oxid siričitý), kúsky aloe vera (aloe vera, cukor, oxid siričitý), kúsky ananásu (12,5%) (cukor, ananás, kys. citrónová), kúsky papáje (12,5%) (papája, cukor), pitahaya (dračie ovocie), pomarančovo-mandarínkový granulát, ryžová múka

7,20 €
Please select variants first

Drink & Eat

Charakteristickou vlastnosťou ovocných zmesí je, že ponúkajú verné a presné odzrkadlenie ich originálnych chutí v čajovej šálke. Bohužiaľ, proces lúhovania je jediná možnosť, ako rozvinúť a dosiahnuť dôverne známe príchute v obľúbenom nápoji. Pre tých, ktorí chcú ovocie ochutnávať a radi si pri tom aj zahryznú, sú tu pripravené zmesi Drink & Eat.

Ide o zmesi namiešané výhradne z celých kúskov ovocia, bez pridania ibišteku alebo iných bylín. To umožňuje túto zmes po vylúhovaní zjesť. Nápoj sa pripravuje štandardne ako každý iný ovocný čaj. Pre tých, ktorí obľubujú čaj na studeno, je tu možnosť nechať lúhovať približne 60 gramov zmesi na 1 liter studenej vody cez noc. Ráno Vás bude čakať pripravený svieži ovocný nápoj. Po vylúhovaní sa dá ovocie priamo jesť, prípadne použiť na iné účely v kuchyni. Napríklad ak pečiete či zdobíte koláče, zmrzlinu alebo puding.


Kategórie