Ovocný likér Divoké bobule - maceračná fľaša 750ml

12,90 € 10,75 € bez DPH
Skladom (3 ks)

Ovocný likér Divoké bobule - maceračná fľaša s náplňou na domácu prípravu vlastného likéru s chuťou jahôd a malín. Stačí pridať alkohol podľa vlastnej chuti a pripravená zmes sa postará o všetko ostatné. Výsledkom bude lahodný ovocný likér plný chutí bobuľového ovocia. Skvelý tip na darček.

Detailné informácie

Podrobný popis

Maceračná fľaša s náplňou na domácu prípravu vlastného ovocného likéru Divoké bobule s chuťou lesného ovocia. Stačí pridať alkohol podľa vlastnej chuti a pripravená zmes sa postará o všetko ostatné. Výsledkom bude lahodný ovocný likér plný chutí bobuľového ovocia. Sladkosť jahôd a malín v harmónii s kyslosťou goji a ibišteka vyčarí úsmev na tvári. Skvelý tip na darček.

Objem fľaše a výsledného nápoja je 750ml. Zmes na prípravu likéru 180g. Ovocie je po vylúhovaní vhodné ku konzumácii.
 
Návod na prípravu:
Na výrobu chutného likéru nepotrebujete žiadne zariadenia! Stačí sa riadiť týmito jednoduchými inštrukciami: 
  • pribalenú zmes nasypte voľne do maceračnej fľaše a zalejte 750ml kvalitného alkoholu podľa svojej chuti (vodka, schnapps alebo iný)
  • dobre zamiešajte / pretrepte, kým sa cukor úplne rozpustí
  • nechajte macerovať približne 20 dní na tmavom a chladnom mieste (občas pretrepte, ale bez otvárania fľaše)
  • prefiltrujte pomocou hrubého sitka
  • výsledkom je chutný likér s obsahom alkoholu približne 33%. Odporúčame podávať vychladený na 10-15°C. Môžete konzumovať priamo alebo použiť do miešaných nápojov.
  • ak chcete pripraviť jemnejší likér s obsahom alkoholu približne 25% zalejte na začiatku zmes s 600ml alkoholu a 180ml vody

Zloženie: tmavý trstinový cukor, hrozienka (hrozienka, slnečnicový olej), bobuľová zmes (ríbezle 3%, ibištek, čierna baza), brusnice 2% (brusnice, cukor, slnečnicový olej), malinový granulát 1,5% (glukózový sirup (pšenica), cukor, maliny, zahusťovadlo: alginát sodný), ibištek, aróma, kúsky jahôd 0,25%, hnedý trstinový cukor, kvet ibišteka, čučoriedková aróma, jahody, prírodná jahodová príchuť, jahodový prášok, goji bobule

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: