Sada ovocné Rolsy Dedkova záhrada - 2+1 vlastný výber

6 € –33 %
Ovocné rolky - kože Dedkova záhrada Sada 2+1
6 € –33 % 4 € 3,33 € bez DPH
Momentálne nedostupné
Rolsy č.1
Rolsy č.2
Rolsy č.3
Položka bola vypredaná…

Zvýhodnená sada ovocné Rolsy z Dedkovej záhrady. Akcia 2+1 zadarmo, príchute sú podľa vášho vlastného výberu. Ovocné kože alebo rolky sú zdravá pochúťka zo 100% sušeného ovocia bez pridaného cukru alebo iných sladidiel či konzervantov. Sú chutné a plné vitamínov a vlákniny. Ovocie je výhradne zo SLOVENSKA, pestované bez postrekov a iných chemikáliíKúpou výrobkov značky "Dedkova záhrada" podporíte tento slovenský permakultúrny projekt.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zvýhodnená sada ovocné Rolsy z Dedkovej záhrady. Akcia 2+1 zadarmo, príchute sú podľa vášho vlastného výberu. Ovocné kože alebo rolky sú zdravá pochúťka zo 100% sušeného ovocia bez pridaného cukru alebo iných sladidiel či konzervantov. Sú chutné a plné vitamínov a vlákniny. Vhodné ako náhrada sladkostí či už pre deti alebo dospelých. Balené v uzatvárateľnom vrecku. 

V rámci tohto setu si môžete vybrať (podľa aktuálnej dostupnosti*):

 

  • Krajina pôvodu: Slovensko
  • Skladovanie: Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a slnečným žiarením

Kúpou výrobkov značky "Dedkova záhrada" podporíte tento slovenský permakultúrny projekt.
Spracované ovocie je výhradne zo SLOVENSKA -  priamo z našej permakultúrnej záhrady alebo zo záhrad v našom okolí. Ovocie pestované bez postrekov a iných chemikálií. Celý proces od pestovania ovocia cez spracovanie po balenie je vykonávaný na Slovensku.

*výber jednotlivých príchutí do sady žiaľ nedokáže pracovať s aktuálnymi skladovými zásobami. Pre overenie dostupnosti nás môžete kontaktovať, alebo skontrolovať počet kusov skladom jednotlivých želaných položiek. V prípade nezrovnalostí vás budeme kontaktovať.

Dodatočné parametre

Kategória: Ovocné rolsy z Dedkovej záhrady
Balenie: Sada
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: