12 nových jesenných receptov 1883 Routin

01.10.2020

Prinášame inšpiráciu na jesenné a zimné dni

1883 Routin prináša rovno 12 nových originálnych receptúr. Potrebujete osviežiť svoju ponuku, priniesť svojim hosťom niečo nové a zaujímavé alebo jednoducho potešiť seba v pohodlí domova ? Nové recepty sa skladajú prevažne z ochutených káv a horúcich čokolád na zahriatie, ale nájdete tu aj osviežujúcu ľadovú kávu, ľadový čaj alebo alkoholické nápoje ladené do jesenných tónov.

Jeseň definujú korenisté a harmonické chute

S nástupom chladnejšieho počasia budeme čoraz viac siahať po hrejivých, korenistých nápojoch. Či už pôjde o ochutené cappuccino, horúce čokolády alebo studené nápoje, tým správnym sirupom im vieme dodať potrebnú iskru. Počas jesennej sezóny je pravidelne pripravený zažiariť sirup Pumpkin Spice. Vyčarujete s ním tematicky ladené nápoje, výborne harmonizuje s mliekom a kávovými nápojmi, ale je vhodný napríklad aj do ľadového čaju.

Pumpkin Spice ale ani zďaleka nie je jediný sirup, ktorý si zaslúži našu pozornosť. Viac či menej korenisté, no stále príjemne sladké príchute sú napríklad Warm Spices, Škorica, Chai, Zázvor. Osvedčené klasiky v podobe karamelu, vanilky, čokolády, orieškov majú širokú škálu použitia. Skvelo harmonizujú s mliekom a kávou, pomôžu však aj pri výrobe domácich cukroviniek a iných dezertov. 

12 NOVÝCH JESENNÝCH RECEPTOV