Kávový likér - maceračná fľaša 750ml

12,90 € 10,75 € bez DPH
Skladom (1 ks)

Kávový likér - maceračná fľaša s náplňou na prípravu vlastného kávového likéru doma. Stačí pridať alkohol podľa vlastnej chuti a pripravená zmes sa postará o všetko ostatné. Výsledkom bude lahodný likér plný jemných tónov kávy a čokolády. Skvelý tip na darček.

Detailné informácie

Podrobný popis

Maceračná fľaša s náplňou na domácu prípravu vlastného Kávového likéru. Stačí pridať alkohol podľa vlastnej chuti a pripravená zmes sa postará o všetko ostatné. Výsledkom bude lahodný a neodolateľný likér plný jemných tónov kávy a čokolády. Môžete konzumovať priamo, alebo použiť do miešaných nápojov. Skvelý tip na darček !

Objem fľaše a výsledného nápoja je 750ml. Zmes na prípravu likéru 140g. 
 
Návod na prípravu:
Na výrobu chutného likéru nepotrebujete žiadne zariadenia! Stačí sa riadiť týmito jednoduchými inštrukciami: 
  • pribalenú zmes nasypte voľne do maceračnej fľaše a zalejte 750ml kvalitného alkoholu podľa svojej chuti (vodka, schnapps alebo iný)
  • dobre zamiešajte / pretrepte, kým sa cukor úplne rozpustí
  • nechajte macerovať približne 20 dní na tmavom a chladnom mieste (občas pretrepte, ale bez otvárania fľaše)
  • prefiltrujte pomocou hrubého sitka
  • výsledkom je chutný likér s obsahom alkoholu približne 33%. Odporúčame podávať vychladený na 10-15°C. Môžete konzumovať priamo alebo použiť do miešaných nápojov.
  • ak chcete pripraviť jemnejší likér s obsahom alkoholu približne 25% zalejte na začiatku zmes s 600ml alkoholu a 180ml vody
Zloženie: svetlý trstinový cukor, tmavý trstinový cukor, kakaový prášok, prírodné kakao, ochutené kávové zrná 32% (pražené kávové zrno, príchuť(2%)), kocky karamelu (kondenzované odtučnené mlieko, cukor, sirup, mliečny tuk), zvlhčovadlo: sorbit, emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselín, kúsky horkej čokolády 3% (kakaová pasta, cukor, kakaové maslo, bezvodé maslo (obsahuje mlieko), sójový lecitín, vanilkový extrakt.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: