Single origin

4 položiek celkom
Káva Bonomi Ethiopia Black Lion 500g
14,52 €
BON.004
Káva Bonomi Guatemala Type Antigua 500g
16,68 €
BON.003
Káva Bonomi Indo-Čína Old Siam 500g
16,20 €
BON.001
Káva Bonomi Panama 5 Estrellas 500g
14,52 €
BON.002

Single origin alebo jednodruhové kávy sú výnimočné v tom, že samotná odroda musí byť kvalitná vo všetkých aspektoch. Na rozdiel od kávových zmesí musí byť dokonalá sama o sebe, chute sa už nevylaďujú zmenou pomeru jednotlivých káv. Každý pražiar a kávičkár má však na kávu svoj vlastný pohľad. Ochutnajte u nás  jednodruhové kávy z talianskej pražiarne Bonomi.

Všetky single origin kávy v našej ponuke sú 100% arabica. Kávy sú vhodné najmä do pákových kávovarov a vďaka vyhľadávaným ovocnejším a sviežim tónom aj na alternatívnu prípravu. Každý si však musí nájsť tú "svoju" v kombinácii so správnou metódou pripravy. 

Hľadáte kávu do svojej kaviarne či inej prevádzky s kompletným servisom a individuálnym prístupom? Alebo chcete iba skúsiť niečo nové vo svojej moka konvičke a vybavíte sa u nás malým balíčkom na ochutnávku ? V oboch prípadoch ste u nás správne. 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie