Frappé Mix

Frappé Mix z trstinového cukru od francúzskeho výrobcu 1883 Routin. Tekutý základ na prípravu frappé a mnoho ďalších nadýchaných nápojov v mixéri. Frappé Mix vytvorí v nápoji potrebnú textúru, pridá mu telo, jemnosť, pričom ale neovplyvní jeho výslednú chuť ani farbu - necháva priestor rôznym receptom a kombináciám. Ide o najčistejší produkt na trhu, obsahuje iba 5 ingrediencií. Jednoduché dávkovanie z fľaše, možno použiť aj pumpu.

1883 Frappé Mix je tekutý základ, narozdiel od drvivej väčšiny produktov na trhu. Vyvinutý vďaka dlhodobému know-how a excelentnosti 1883 Maison Routin. Pracuje sa s ním oveľa ľahšie než s práškovými verziami - tekutinu môžete rýchlo a presne dávkovať. Praktická pumpa na PET fľaše kombinuje presnosť a absolútnu kontrolu nad vašim výtvorom.

S pomocou mixéra vytvoríte celý rad hustých a našľahaných nápojov. Ponorte sa do gurmánskych chutí čokolády, kávy, vanilky, karamelu a rovnako aj akýchkoľvek sviežich ovocných príchutí. Pripravte smoothies, ľadové latte, ochutené frappé, chladivé ovocné limonády a veľa ďalšieho. Stačí trocha mlieka, ľadu, čerstvé ovocie a chutný našľahaný milkshake je na svete!

Najčistejší a najprírodnejší Frappé Mix dostupný na trhu, bez umelých zložiek a bez konzervantov.
Obsahuje iba 5 ingrediencií - trstinový cukor, alpská voda, soľ, kyselina citrónová a xantánová guma.

  • bez mlieka
  • bez lepku
  • bez GMO
  • bez alergénov
  • vegan, košér
1 položiek celkom
Frappé MIX Neutral 1883 Routin 1l
Novinka
16,70 €
ROU.6155