December 2017 je obdobie, ktoré považujeme za začiatok projektu pezinskej pražiarne Bozin Roastery. Zriadenie vlastnej pražiarne kávy bolo prirodzeným vyústením našej dlhoročnej snahy o prinášanie kvalitných produktov na gastronomický trh na Slovensku.

Pri výrobe našich káv kladieme dôraz najmä na výber kvalitných zŕn z jednotlivých plantáží z celého sveta a dôsledný proces praženia, za účelom dosiahnutia maximálneho možného chuťového zážitku. Nosným produktom Bozin Roastery sú jednodruhové, jedno odrodové a výberové kávy z plantáží z celého sveta. Zákazníkom sa snažíme sprostredkovať chute jednotlivých oblastí v tej najčistejšej podobe.


SINGLE ORIGIN COFFEES

Nosným produktom pražiarne Bozin Roastery sú jedno odrodové a výberové kávy z plantáží z celého sveta. Chceli by ste ochutnať čokoládovú chuť Cuby alebo Brazílie, alebo skôr niečo ovocné a svieže ako Ethiópia či Guatemala?

BLENDY

Pre zákazníkov z oblasti HoReCa, ale aj pre domácich kávičkárov sme pripravili aj radu esspresso blendov. Vyskúšajte podmanívú chuť blendu Alessandro, alebo silnú a výraznú arómu blendu Ignazio.

PRIVÁTNE ZNAČKY

Privátne značky sú určené pre zákazníkov s potrebou odlíšiť sa. Máte záujem o vytvorenie si vlastnej zmesi presne podľa Vašej predstavy? Boli by ste radi aby káva, ktorú budete používať, niesla meno Vašej kaviarne? Ste na správnom mieste. Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.


Zrnkové kávy BOZIN ROASTERY